99.jpg96.jpg95.jpg98.jpg97.jpg

panoramy 360 i wirtualne zwiedzanie

Zajmujemy się tworzeniem panoram 360 stopni i tras wirtualnego zwiedzania

Panoramy sferyczne 

Panorama 360 stopni określana też mianem panoramy sferycznej, daje widzowi iluzje przebywania w danej przestrzeni. Może on swobodnie rozglądać się na boki oraz obracać wokół własnej osi. A nawet więcej, w przeciwieństwie do panoram cylindrycznych (dokółnych), które oferowały możliwość zobaczenia wszystkiego w poziomie w obrębie 360 stopni, jej sferyczne odpowiedniki pozwalają dodatkowo na ruch w pionie do 180 stopni. Doskonale imitują dzięki temu ruch ludzkiego ciała i uwzględnia jego ograniczenia. Tworzony w ten sposób obraz staje się dzięki temu jeszcze bardziej rzeczywisty. W połączeniu z intuicyjnym system sterowania daje to piorunujący efekt. Rozglądamy się  bowiem po obrazie w taki sposób, jak gdybyśmy rzeczywiście przebywali w danej przestrzeni.  

Wirtualne zwiedzanie 

Panoramiczny obraz ma niesamowicie wiele zalet.  Daje doskonałą iluzję przebywania w innej, często odległej przestrzeni. Ma jednak jedno ograniczenie, uniemożliwia poruszanie się. Pozwala w niemal dowolny sposób obracać obrazem, ale wciąż będziemy spoglądać na niego z tego samego punktu widzenia. Rozwiązaniem tej kwestii są trasy wirtualnego zwiedzania. Zachowują one wszystkie zalety fotografii sferycznej, dodając możliwość „poruszania się” po danej przestrzeni. Tworzy się je, łącząc ze sobą wiele obrazów panoramicznych. Zastosowanie tego nowoczesnego sposobu prezentacji pozwala bez wychodzenia z domu zwiedzać odległe o setki kilometrów zabytki architektury, spacerować po wnętrzach muzeów lub odwiedzić biura firm. 

Nowoczesne urządzenia, jakimi dysponujemy, pozwalają nam również oferować klientom inwentaryzacje 3D obiektów zabytkowych

Wycenę realizacji panoram sferycznych i wirtualnych wycieczek przygotowujemy indywidualnie. Na wycenę mają wpływ:
- wymagania techniczne panoram sferycznych,
- liczba planowanych panoram oraz zdjęć detali,
- stopień zaawansowania i liczba funkcji w wirtualnej wycieczce,
stała współpraca.
Wycenę zawsze staramy się dostosować do możliwości finansowych klienta.
Przybliżona cena wykonania panoram sferycznych i wirtualnej wycieczki - od 10.000 zł netto.
W cenie tej zawarte jest wykonanie ok. 40 panoram sferycznych (w tym 4 z drona), ok. 50 zdjęć detali oraz wirtualna wycieczka po dowolnym obiekcie (np. kościół, pałac) z podstawową liczbą funkcji.

 
 
 

 

panorama 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla S3D © 2022

Wspieramy działania